VI Kongres Przedsiębiorców Polskiego Handlu

Wielkimi krokami zbliża się VI Kongresie Przedsiębiorców Polskiego Handlu, organizowany przez Akademię Umiejętności Eurocash, który będzie miał miejsce już 28 września. Tegoroczne spotkanie odbędzie się pod hasłem Wyzwania zmieniającego się rynku. Wygrywamy wiedzą!

kongres

Tegoroczne spotkanie odbędzie się pod hasłem Wyzwania zmieniającego się rynku. Wygrywamy wiedzą! To właśnie rzetelną wiedzę, niezbędną do zwiększania konkurencyjności lokalnych sklepów, Akademia Umiejętności Eurocash już od 12 lat dostarcza Klientom Grupy. Dzięki temu wspiera Przedsiębiorców w budowaniu przewagi rynkowej ich placówek. Warunkiem budowania efektywnego biznesu w zmieniających się dynamicznie czasach jest przede wszystkim nieustanne dostosowywanie naszego podejścia do rynku i konsumenta. Wymaga to ciągłego udoskonalania biznesów, rozwijania swojej wiedzy, a także opracowywania rozwiązań, które sprostają nowym oczekiwaniom kupujących oraz wymaganiom otoczenia.

Kluczowe i aktualne tematy

Jak co roku Organizatorzy zadbali o wysoki poziom merytoryczny, aktualność podejmowanych tematów oraz zaprosili grono interesujących mówców. Wrześniowy Kongres podzielono na cztery główne bloki tematyczne:

• moduł ,,Rynek, prawo i finanse” dotyczyć będzie zmian gospodarczych w Polsce i na świecie, a także ich wpływu na biznes i zachowania konsumenckie;

• blok ,,Zarządzanie sklepem i zespołem” skupi się na tematyce związanej ze zwiększaniem rentowności sklepu, m.in. poprzez działania marketingowe w lokalnej społeczności;

• o pasji, sile woli i o tym, jak utrzymać równowagę w życiu opowiedzą eksperci w module ,,Motywacja w życiu i biznesie”;

• blok ,,Pasja w życiu” skupi się z kolei na zagadnieniu wyboru najlepszego dla siebie kierunku rozwoju.

Prelegenci

W gronie tegorocznych prelegentów znalazło się wielu znanych i lubianych ekspertów z różnych dziedzin. Będziemy mieli okazję wysłuchać wykładów m.in. prof. Jerzego Bralczyka, Pawła Tkaczyka, Michała Błońskiego, dr hab. Aleksandry Przegalińskiej czy dr Joanny Heidtman. Na scenie nie zabraknie także osobowości znanych ze świata sportu czy z telewizji: Beaty Pawlikowskiej, Mateusza Kusznierewicza oraz Justyny Święty-Ersetic i jej trenera Aleksandra Matusińskiego. Swoją wiedzą ekspercką podzielą się także przedstawiciele największych firm, m.in. Deloitte i NielsenIQ. Cały Kongres poprowadzi Krzysztof Ibisz.

Wzorem ubiegłego roku wydarzenie odbędzie się w formule online. Serdecznie zapraszamy do udziału. Z pewnością każdy znajdzie interesujący dla siebie temat wśród zaplanowanych prelekcji, a zdobyta wiedza pomoże nam we wspólnym budowaniu konkurencyjności lokalnych sklepów.

Jak wziąć udział?

Udział w Kongresie dla Klientów zrzeszonych w ramach Grupy Eurocash jest bezpłatny. Warunkiem udziału jest potwierdzenie uczestnictwa wszystkich osób z Państwa firmy do dnia 09.09.2022 r.

<<POBIERZ ZAPROSZENIE>>

Udział w Kongresie Klientów niezrzeszonych w Grupie Eurocash podlega opłacie.

Zapisy w terminach:

– od 15 sierpnia do 28 sierpnia – 130 zł netto/osoba

– od 29 sierpnia do 9 września – 150 zł netto/osoba

Faktury będę wystawiane i wysyłane na adres podany w zgłoszeniu w ciągu 14 dni od dokonanej rejestracji na wydarzenie.

Rejestracja trwa do 09.09.2022 r.

<<POBIERZ ZAPROSZENIE>>

Zgłoszenie udziału w Kongresie:

Zobacz również
europlatform
21.12.2022
Technologia, która pracuje na korzyść detalistów

Innowacyjna Platforma Handlu oraz M/platform – firma Comp Centrum Innowacji (Grupa Comp) połączyły siły! Innowacyjna Platforma Handlu zawarła umowę o współpracy strategicznej, której efektem jest stworzenie nowej platformy.

Więcej
31.10.2022
Jak powinna wyglądać dobra obsługa klienta?

Każdy klient, odwiedzając placówkę sprzedażową, oczekuje profesjonalnej i miłej obsługi klienta. Jakie działania należy podjąć, by jej jakość była jak najwyższa? Jakie korzyści może przynieść gwarancja należytych standardów obsługi?

Więcej
reklama
14.10.2022
Reklama dźwignią handlu

Każdy właściciel sklepu doskonale wie, jak ważne jest wyróżnienie się na tle konkurencji. Odpowiednia reklama może mu pomóc osiągnąć ten cel.

Więcej
Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!
Panel detalisty