Dla detalistów

System sprzedaży – Program POS to dla wielu kamień milowy w prowadzeniu działalności.

Zgłoś się

JAK TO DZIAŁA

Program POS jest niezawodnym partnerem w Twojej codziennej pracy!

Program POS nie tylko gwarantuje łatwą egzekucję promocji, ale też dostarcza ciekawe i cenne informacje o Twoich klientach. Wiemy, że klienci chętniej odwiedzają sklepy, w których znajdują atrakcyjne i dopasowane do ich potrzeb okazje cenowe, dlatego dajemy Ci też możliwość tworzenia własnych spersonalizowanych promocji. System sprzedaży wesprze Cię w codziennym prowadzeniu biznesu i ułatwi podejmowanie dalszych decyzji strategicznych.

Co możesz zyskać?

Dostęp do atrakcyjnych promocji i ich szybkie rozliczanie
Wyższą częstotliwość zakupów oraz zwiększenie koszyka zakupowego
Dostęp do interesujących danych
Możliwość świadczenia nowych usług
Aplikację mobilną dla klientów

Kluczowe elementy
systemu kasowego:

Zgłoś się
System zapleczowy
wersja demonstracyjna
wersja demonstracyjna
wersja demonstracyjna
wersja demonstracyjna
wersja demonstracyjna
wersja demonstracyjna
Kasa fiskalna (POS)
wersja demonstracyjna
wersja demonstracyjna
wersja demonstracyjna
wersja demonstracyjna
wersja demonstracyjna

Opinie użytkowników

Dariusz Sowa
Właściciel sklepu ABC
Uważam, że system kasowy POS jest bardzo ważną i potrzebną rzeczą. Dzięki temu możemy konkurować z wieloma największymi dyskontami na rynku. Promocje zwiększają ruch na sklepie, przyciągają więcej ludzi. Ważne jest systematyczne pokazywanie plakatów. W ogólnym rozrachunku widzę same korzyści, ludzie dopytują, kiedy będą następne promocje. Stawka VAT została wprowadzona automatycznie, więc nie musieliśmy się tym zajmować. Ciężko było mi się kiedyś przestawić, zmienić swoje myślenie i uwierzyć w te działania, ale zrobiłem to i ani trochę tego nie żałuję!
Grzegorz Marczak
Właściciel sklepu ABC
Jestem zadowolony z użytkowania systemu kasowego POS, bardzo ułatwił pracę i funkcjonowanie mojego sklepu. Serwis oraz obsługa są czytelne i klarowne. Korzystam ze wszystkich promocji, a klienci chętnie kupują towary promocyjne. Rozmiar kasy jest odpowiedni. Zmieniony VAT zaoszczędził mój czas. Waga nie pozwala na żadne pomyłki, co więcej znacznie zwiększa szybkość sprzedaży.
Natallia Rastsiusheuskaya
Właścicielka sklepu ABC
System kasowy POS przyczynił się do wyższych obrotów w moim sklepie i wzrostu liczby klientów. Mam również takich klientów, którzy przychodzą tylko po to, by zakupić papierosy czy czekoladę, a gdy przekażę im informację na temat aktualnej promocji, to chętnie z niej korzystają i kupują również towar z promocji. Kolejnym atutem jest dostarczanie plakatów, są potrzebne. Ważne jest dla mnie to, że dzięki promocjom wprowadzam nowe towary, które w wyniku akcji promocyjnych stają się popularne.

Program POS do sklepów, które chcą rozwijać się jeszcze szybciej!

Nowoczesne oprogramowanie sklepów jest coraz częściej spotykane nawet w najmniejszych placówkach – dobry system kasowy i program POS to duże ułatwienie w wykonywaniu codziennych obowiązków. Prokliencki program POS do sklepów pomaga także budować wizerunek technologicznie biegłego punktu usługowego, który dba o interesy swoich Klientów. Jeśli chcesz, aby Twoje miejsce było kolejnym punktem na mapie nowoczesnych firm, wybierz intuicyjny system kasowy i zarządzaj sprzedażą, promocjami oraz dalszym kierunkiem rozwoju w jeszcze szybszy i wygodniejszy sposób. Sprawdź, jak wiele zyskujesz, decydując się na program sprzedażowy. Jeśli masz jakiekolwiek pytania na temat jego funkcjonalności – napisz do nas. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!
Panel detalisty