Dołącz do nas

Zostaw swoje dane dane kontaktowe, abyśmy mogli przedstawić Ci naszą ofertę.

  lub
  Prowadzę sklep w ramach sieci franczyzowej:

  Wypełnienie pól oznaczonych jako opcjonalne stanowi zgodę na przetwarzanie podanych w nich danych osobowych przez Innowacyjna Platforma Handlu Sp. z o.o. Zgodę można wycofać w każdym czasie na przykład poprzez wysłanie takiej informacji na adres bok@mojpos.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Innowacyjna Platforma Handlu sp. z o.o. z siedzibą w Komornikach, ul. Wiśniowa 11, 62-052 Komorniki. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania o współpracę poprzez formularz kontaktowy, a w przypadku decyzji o podjęciu współpracy – w celu jej nawiązania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani/Panu prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

  Wyrażam zgodę na przesyłanie mi przez Spółkę:

  informacji o najnowszych promocjach, ofertach, konkursach oraz akcjach odnoszących się do produktów znajdujących się w ofercie, w tym wprowadzanych do oferty Spółki:

  Niezaznaczenie którejkolwiek z powyższych opcji oznacza, że nie będą Państwo na bieżąco z naszymi najnowszymi ofertami handlowymi, które mogą okazać się dla Państwa bardzo korzystne. Informujemy jednocześnie, że w każdej chwili możesz cofnąć udzieloną nam zgodę na przykład poprzez przesłanie nam wiadomości na adres e-mail bok@mojpos.pl lub w odpowiedzi na otrzymaną od nas informację o promocji, ofercie, konkursie.

  Panel detalisty