Nowe technologie w handlu niezależnym – poznaj Innowacyjną Platformę Handlu!

To już prawie drugi rok od powstania IPH, a my nie zatrzymujemy się i zgodnie z naszą misją wprowadzamy coraz lepsze rozwiązania oraz promocje, by w pełni spełnić oczekiwania naszych klientów.

detalista i nowe technologie

Kim jesteśmy?

Innowacyjna Platforma Handlu to projekt, który powstał przede wszystkim z myślą o właścicielach sklepów, producentach oraz konsumentach końcowych. Nasz pakiet pomaga zwiększyć konkurencyjność, usprawnić sprzedaż, ułatwia prowadzenie biznesu i poznanie potrzeb klientów. Każdy sklep, który współpracuje z IPH, jest bardziej nowoczesny i funkcjonuje sprawniej. Dzięki temu przyciąga większe grono klientów, co przekłada się na wzrost sprzedaży i rentowności

Komponenty IPH

Najważniejszym elementem naszego ekosystemu jest platforma mojpos.pl, która stanowi centrum dowodzenia sklepem. Mojpos.pl daje możliwość wdrażania różnych mechanizmów promocyjnych, zarządzania towarami z dowolnego miejsca z dostępem do WiFi, wydruku etykiet cenowych i plakatów. Co ważne, skuteczność tego rozwiązania potwierdzona jest rosnącym wskaźnikiem NPS.

Kolejnym komponentem jest narzędzie oparte na funkcjonalnościach gospodarki magazynowej, które odpowiada za obsługę stanów magazynowych, kontrahentów czy dokumentów rozchodowych. Daje możliwość pracy z dowolnego urządzenia, co pozwala zaoszczędzić czas oraz pieniądze. Wkrótce dostarczy użytkownikowi takie rozwiązania jak kompensata, zestawienie stanów magazynowych per dzień, dzienne raportowanie sprzedaży, dzięki któremu detalista będzie mógł dokładniej monitorować dane dotyczące funkcjonowania sklepu.

Dla przedsiębiorców gotowych wymienić swoją kasę mamy POS składający się z MS Surface oraz drukarki POSNET Trio. Gwarantuje komfort pracy i nie zajmuje dużo miejsca, bez problemu znajdzie się dla niego przestrzeń. Jest kompatybilny z małym skanerem ręcznym i małą wagą lub z zestawem wagoskanera.

Natomiast ci, którzy nie czują potrzeby wymiany swojego aktualnego systemu kasowego, mogą się zintegrować z naszym rozwiązaniem poprzez Transporter. Proces integracji jest szybki i prosty!

Prężnie rozwija się nasza aplikacja mobilna, która łączy detalistów z konsumentami. Klient sklepu może otrzymywać specjalne oferty, tworzyć listy zakupowe, komunikować się z właścicielem swojego ulubionego punktu sprzedaży.

Klient nasz pan

Warto podążać za trendami związanymi z cyfryzacją oraz technologią. Zwiększają one nie tylko konkurencyjność biznesu ale też upraszczają wiele procesów zachodzących w placówce sprzedażowej.

W codziennej pracy IPH stawia na ideę „klientocentryczności”, co oznacza, że potrzeby i oczekiwania detalistów są dla nas najważniejsze. Dzięki współpracy z Innowacyjną Platformą Handlu zyskają oni szereg korzyści usprawniających codzienne funkcjonowanie ich biznesu.

Wprowadź swój sklep w świat nowych technologii z pomocą IPH!

Napisz na bok@mojpos.pl

Zobacz również
Digital Signage
06.05.2022
Digital Signage i jego zastosowanie w handlu

Termin Digital Signage pojawia się coraz częściej, ale może brzmieć dla nas obco. Czym zatem jest i co się za nim kryje? Ekrany na ścianach to doskonały sposób, aby unowocześnić biznes, ale co właściwie dzięki temu zyskasz? Po co stosować rozwiązania Digital Signage i jak one działają?

Więcej
m-commerce
14.04.2022
Czym jest m-commerce i jakie stwarza możliwości sprzedażowe?

W bardzo szybko rozwijającym się świecie technologii poprawiło się nasze życie. Za pomocą Internetu wszystko jest dostępne na wyciągnięcie ręki, oszczędzamy czas, działamy szybciej. Nie musisz nawet wychodzić z domu, a pożądane produkty spożywcze z osiedlowego marketu czy z innego kraju są dla ciebie dostępne. Wystarczy tylko kilka kliknięć. Jest to możliwe dzięki nowym technologiom, takim jak eCommerce i mCommerce.

Więcej
promocje
25.03.2022
Czym są promocje i dlaczego warto je planować?

Promocja sprzedaży daje przedsiębiorstwom szerokie pole manewru. Właściwie wykorzystana dostarcza firmie korzyści oraz pomoc w realizacji strategii i wcześniej ustalonych celów. Z kolei źle zorganizowana lub nadużywana może spowodować zniechęcenie klienta lub też zobojętnienie wobec jej przekazu.

Więcej
Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!