Innowacyjna Platforma Handlu obecnie

Innowacyjna Platforma Handlu powstała nieco ponad rok temu, a zespół zdążył wprowadzić już wiele innowacyjnych rozwiązań.

detalista

Jest to projekt, który powstał z myślą o właścicielach sklepów, producentach oraz o konsumentach końcowych. Detaliści otrzymują dostęp do nowoczesnych oraz intuicyjnych narzędzi, które usprawnią proces zarządzania punktem sprzedaży, czego efektem jest wzrost sprzedaży i konkurencyjności, atrakcyjna polityka promocyjna oraz lojalizacja klientów.

Każdy sklep, który współpracuje z IPH jest bardziej nowoczesny i funkcjonuje sprawniej, dzięki czemu przyciąga większe grono klientów, co przekłada się na wzrost sprzedaży i rentowności.

Doświadczenie w handlu

Dzięki ogromnemu doświadczeniu w handlu i znajomości zachowań konsumentów IPH jest w stanie dostarczyć oraz dopasować szeroką gamę praktycznych narzędzi do zarządzania sklepem i kontaktach z klientami.

Wszystkie narzędzia zintegrowane są w ramach nieustannie rozwijającej się platformy, która znacznie ułatwia współpracę z organizatorami sieci detalicznych oraz producentami.

Co tworzy plaformę?

Jak już wspominaliśmy, platforma przeznaczona jest z myślą o każdej ze stron:

NARZĘDZIE DLA KONSUMENTÓW:

Konsumenci otrzymują nowoczesną i na bieżąco rozwijaną aplikację mobilną, która sprawia, że ich doświadczenie ze sklepem jest przyjemniejsze. Aplikacja umożliwi zbieranie punktów, które będzie można wymieniać na produktu ze sklepu (program lojalnościowy) oraz wyświetlanie rozmaitych, spersonalizowanych promocji (w tym czasowych). Po wybraniu pożądanego sklepu na mapie, będzie można wyświetlić informacje na temat danej jednostki (np. godziny otwarcia) oraz bezpośrednio skontaktować się z właścicielem sklepu i przykładowo zamówić produkty zdalnie.

NARZĘDZIE DLA DETALISTÓW:

Detaliści otrzymują przeglądarkową aplikację MOJPOS.PL, która sprzężona jest z nowoczesnymi kasami w sklepach (POS) oraz aplikacją mobilną. Dzięki platformie właściciel może między innymi akceptować promocje zaproponowane mu przez sieci i producentów. Poprzez MOJPOS.PL możliwe jest także aktualizowanie danych dotyczących sklepu w aplikacji mobilnej.

Wkrótce aktywna będzie funkcja Gospodarki Magazynowej, która sprawi, że detaliści będą jeszcze bardziej niezależni. Kluczowe będzie wprowadzenie aplikacji inwentaryzacyjnej.

NARZĘDZIE DLA PRODUCENTÓW:

Producenci już niedługo otrzymają ogrom danych analitycznych dotyczących sprzedaży ich produktów w sklepach posiadających system POS. Rozwijany jest moduł do raportowania i prezentacji analiz oraz wniosków. Dane płynące z POS są analizowane i porządkowane, dzięki czemu dostawcy otrzymują raporty w przystępnej i czytelnej formie.

IPH daje do dyspozycji każdej z grup: konsumentom, detalistom i producentom wiele nowoczesnych narzędzi, natomiast aktualnie zespół skupia się intensywnie na rozwijaniu aplikacji mobilnej, w tym programu lojalnościowego, gospodarki magazynowej, modułu analitycznego oraz innych funkcji i usług służących ulepszeniu doświadczenia dla każdego użytkownika platformy.

Wprowadzonych jest już wiele przydatnych rozwiązań dla każdej z grup, ale wszystkie narzędzia są stale udoskonalane, a głównym zamierzeniem jest stałe wdrażanie nowoczesnych i przydatnych rozwiązań.

Zobacz również
europlatform
21.12.2022
Technologia, która pracuje na korzyść detalistów

Innowacyjna Platforma Handlu oraz M/platform – firma Comp Centrum Innowacji (Grupa Comp) połączyły siły! Innowacyjna Platforma Handlu zawarła umowę o współpracy strategicznej, której efektem jest stworzenie nowej platformy.

Więcej
31.10.2022
Jak powinna wyglądać dobra obsługa klienta?

Każdy klient, odwiedzając placówkę sprzedażową, oczekuje profesjonalnej i miłej obsługi klienta. Jakie działania należy podjąć, by jej jakość była jak najwyższa? Jakie korzyści może przynieść gwarancja należytych standardów obsługi?

Więcej
reklama
14.10.2022
Reklama dźwignią handlu

Każdy właściciel sklepu doskonale wie, jak ważne jest wyróżnienie się na tle konkurencji. Odpowiednia reklama może mu pomóc osiągnąć ten cel.

Więcej
Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!
Panel detalisty